Lütfen kullanıcı hesabınızla ilişkilendirilmiş e-Posta adresinizi giriniz. Dosyadaki e-Posta adresinize kullanıcı adınız e-Posta ile gönderilecektir.

Bekle! Daha fazlası var ...

Geliştiriciler, bütünleştiriciler ve tasarımcılar için ek özellikler ve geliştirmeler!

  • Ön uç için olay kancası mod_stats: Modül artık herhangi bir kaynaktan gelen özel istatistikleriyle genişletilebilir #15138**
  • Menü öğesi görüntülerine bir CSS sınıfı ekleyin: Menü öğeleri olarak ayarlanmış görüntülere daha fazla stil seçeneği sunar #16456
  • Etiketler: Kategori Bloğu menü öğesi oluştururken kategori ve etiketi seçin ve modülünüzde ki etiketleri filtreleyin Makaleler - kategoriler #16945
  • Arka plan Menüleri: Menü modülleriniz mevcut yönetici dillerine göre etiketlenebilir ve görüntülenebilir #17215
  • Meta etiket iyileştirmesi: Aynı <meta> etiketinin birden fazla sürümünü ekleme özelliği #16583
  • Arşivlenmiş makaleler Menü Türü: Artık arşivlerinizi belirli bir kategoriye göre filtreleyebilirsiniz. #15184
  • Arka Plan Menüsü Özelleştirme: Kendi hazır ayar menünüzü oluşturun, özel menünüzü önceden belirlenmiş bir menüye dönüştürün ve düzenini geçersiz kılın#16451
  • Yeni filtreleme seçeneği: Menü öğeleri listenizi yalnızca Ana Menü Öğelerine göre filtreleyin #17060
  • Yönlendirme Plugini: Yeni bir şekilsel pencere, bir tıklamayla eklenti ayarlarını düzenlemenizi sağlar #16844
  • Oturum işleyicisi: Redis Oturum Desteği Joomla! 3.8'e eklendi #15390

** GitHub üzerinden özellik hakkında daha fazla bilgi edinmek için Sayı numarasına tıklayın.

Spotlar Joomla! 3.7'nin başlıca özellikleri üzerinde...

joomla 3.7 özel alanları

Özel Alanlar

İçeriğinizi özel alanlarla bir üst düzeye taşıyın!

Ziyaretçilerin makaleler, kullanıcılar ve kişilerde ek alanlar görmesini ister miydin? Özel alanlara sayesinde, ön uçta alanları göstermek için sorunsuz bir şekilde entegre bir yol var.
Özel alanlar, listeler, metin alanları ve tarihler gibi 15 farklı türe sahiptir... Site yöneticisi bunları makale, kullanıcı ve kişiler için oluşturabilir. Bir makaleyi düzenlerken, alanlar ayrı bir sekmede görünür ve verilerle doldurulabilir. Alan grupları aracılığıyla, özel alanları kendi sekmelerine gruplamak mümkündür. ACL, çok dilli, düzenler ve çeşitli diğer seçenekleri onları ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak için kullanılabilir.
Bazı eklenti etkinlikleri aracılığıyla 3. taraf eklenti geliştiricileri, özel alan özelliklerini bileşenlerine kolayca entegre edebiliyorlar. Bunlar eklentilerin bir parçası gibi görünecek, kategoriler, etiketler gibi.
“Alanlar” adlı yeni bir eklenti grubu, yeni özel alan türleri tanımlamanızı sağlar. Örneğin, bir Twitter eklentisi belirli bir hashtagın makale sayfasında Tweetleri gösterebilir.

BütünleştiriciTasarımcıGeliştirici
Joomla 3.7 çok dilli

Çok Dilli Siteler

Çok dilli web siteleri oluşturma ve yönetme hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Çok dilli bağlantılar oluşturma özelliği sayesinde çok dilli siteleri hazırlamak daha kolay ve yönetilebilir.
Tüm yeni Çok Dilde Bağlantılar Bileşeni içeriğinizi bir arayüzden çevirebilmenizi sağlar. Üçüncü taraf eklenti geliştiricileri, bu yeni özellikle entegrasyon için uzantılarını da hazırlayabilirler.
’ Dil yönetimi araçlarında büyük bir bonus var, yeni bir dil paketi yüklenirken içerik dili şimdi otomatik olarak oluşturuluyor. Sadece yayınlamayı tıklamanız gerek!
Ve hepsi’ bu değil: Çevrilen içeriğinizi yalnızca dil simgesini tıklayarak düzenleyin. Menü öğenizin ilişkilendirmeler sekmesinde ilişkili öğenizi seçin, düzenleyin ve temizleyin ...

BirleştiriciGeliştirici
Joomla 3.7 geliştirilmiş iş akışı

Geliştirilmiş İş Akışı

Bir adımda menü öğenizi ve içerik türünüzü oluşturun!

Öncelikle İçerik’ içerik Yönetim Sistemimizin kalbinde yer almaktadır.
Bu, kategoriyi ve makaleleri üreten ve ardından menüyü oluşturan çeşitli adımlarla iş akışını zorlar. Ardından, menü öğelerini kategori ve makalelerle birbirine bağlayabilirsiniz. Joomla! 3.7 bunu daha hızlı ve daha sezgisel hale getirir.
Şimdi içerik, kategori ve menü yöneticisi arasında atlamadan, “ trinity menü öğesini, makaleyi ve kategoriyi tek adımda oluşturabilirsiniz. .
Bir ‘tek makale’ oluştururken Menü öğesinde, ‘ oluşturma düğmesini ’ tıklayın ve makalenizi yazın, kaydedin ve sonra bir kategori oluşturun ... Tamamlandı!
Ayrıca anında iletişim, haber besleme ve menü öğesi takma adı oluşturabilirsiniz.

Bu açılış sayfasını çevirmek mi istiyorsun? sadece buradan giriş yap!