Zadajte e-mailovú adresu vášho účtu. Bude vám na ňu zaslaný overovací kód. Po jeho obdržaní si môžete zmeniť heslo k účtu.

Počkajte, je toho ešte viac...

Množstvo doplnkových funkcií a vylepšení pre vývojárov, integrátorov a dizajnérov!

  • Zachytenie udalostí v module mod_stats: Modul teraz môže byť rozšírený o vlastné štatistiky z akéhokoľvek zdroja #15138**
  • Pridávajte CSS triedy k obrázkom položiek menu: Ponúka viac možností úpravy štýlu obrázkov pripojených k položkám menu #16456
  • Značky: Vyberte kategóriu a značku počas vytvárania položky menu kategórie blogu a filtrujte značky vo vašom module Články - Kategórie #16945
  • Menu v administrácii: Vaše moduly menu môžu byť označené a zobrazené v dostupných jazykoch v administrácii #17215
  • Vylepšenie meta značiek: Možnosť pridať viac verzií rovnakej <meta>značky#16583
  • Typ menu archivovaných článkov: Archivované články môžete filtrovať podľa zadanej kategórie. #15184
  • Úprava menu v administrácii: Vytvorte si vlastné prednastavené menu, zmeňte vaše vlastné menu na prednastavené a prepíšte predvolený vzhľad #16451
  • Nové možnosti filtrovania: Filtruje zoznam vašich položiek menu len podľa rodičovských položiek #17060
  • Zásuvný modul presmerovania: Nové modálne okno vám umožní upraviť nastavenia zásuvného modulu jedným kliknutím #16844
  • Ovládač sedení: Do Joomla! 3.8 bola pridaná podpora sedení redis #15390

** Kliknite na číslo článku pre zistenie ďalších podrobností o funkcii v GitHube.

Hlavné novinky v Joomla! 3.7...

vlastné polia v Joomla 3.7

Vlastné polia

Prejdite s obsahom do vyššej úrovne pomocou vlastných polí!

Chceli ste už niekedy vašim návštevníkom zobraziť doplnkové atribúty v článkoch, pri používateľoch a v kontaktoch? Pomocou vlastných polí máte teraz bezproblémovo integrovanú možnosť zobraziť ich aj vo frontende.
Vlastné polia ponúkajú viac než 16 rôznych typov ako napr. zoznamy, textové polia a dátumy... Administrátor ich môže vytvoriť pre články, používateľov a kontakty. Pri úprave článku sú polia zobrazené v osobitnej záložke a môžu byť vyplnené údajmi. Pomocou skupín polí je možné zoskupovať vlastné polia do ich vlastných záložiek. Dostupná je aj možnosť nastavenia prístupových úrovní, viacjazyčnosť, šablóny a mnoho ďalších nastavení, aby ich bolo možné prispôsobiť podľa vašich potrieb.
Pomocou niektorých udalostí zásuvných modulov od vývojárov rozšírení tretích strán je možné jednoducho integrovať funkciu vlastných polí do ich komponentov. Budú vyzerať ako časť ich rozšírenia, podobne ako v kategóriách, značkách alebo histórii.
Nová skupina zásuvných modulov “Polí” vám umožní definovanie nových vlastných typov polí. Napríklad zásuvný modul Twitter môže zobrazovať tweety na stránke s článkom podľa zadaného hashtagu.

IntegrátorDizajnérVývojár
Viacjazyčná Joomla 3.7

Viacjazyčné stránky

Vytváranie a správa viacjazyčných stránok nebola nikdy jednoduchšia!

Vytváranie viacjazyčných webov je jednoduchšie a lepšie spravovateľné vďaka funkcii viacjazyčných prepojení.
Nový komponent Viacjazyčných prepojení vám umožní prekladanie vášho obsahu z jedného rozhrania. Vývojári rozšírení tretích strán môžu pripraviť ich rozšírenia na integráciu tejto novej funkcie.
V nástroji správy viacjazyčného obsahu je teraz výrazný bonus, keďže jazyk obsahu je teraz vytváraný automaticky počas inštalácie nového jazykového balíčka. Vám stačí len kliknúť na uverejnenie!
A to ešte nie je všetko: Upravujte váš preložený obsah len pomocou kliknutia na ikonu jazyka. Vyberajte, upravujte a mažte vaše prepojené položky v záložke asociácií vo vašej položke menu...

IntegrátorVývojár
Vylepšený pracovný postup v Joomla 3.7

Vylepšený pracovný postup

Vytvorte vaše položky menu a typ obsahu v jednom kroku!

Obsah na prvom mieste’ je to predsa v srdci nášho redakčného systému.
Uprednostňujte pracovný postup pomocou niekoľkých krokov, generovanie kategórií a článkov a potom budovanie menu. Jednoducho môžete prepájať položky menu s kategóriami a článkami. Joomla! 3.7 to teraz robí oveľa rýchlejšie a výrazne intuitívnejšie.
Teraz môžete vytvárať “trojice”: položka menu, článok a kategória - všetko v jednom kroku bez akéhokoľvek preskakovania medzi obsahom, kategóriami a správcom menu.
Pri vytváraní položky menu s ‘jedným článkom’ kliknite na ‘tlačidlo vytvoriť’, napíšte váš článok, uložte ho a potom vytvorte kategóriu... Hotovo!
Môžete tiež vytvoriť kontakt, kanál noviniek a alias položky menu za behu.

Chcete preložiť túto úvodnú stránku? Stačí sa prihlásiť!