Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Zaczekaj! Jest tego więcej...

Kolejne funkcjonalności i usprawnienia dla programistów, wdrożeniowców i projektantów!

  • Hak zdarzenia dla modułu witryny mod_stats: Teraz można rozszerzyć moduł o własn statystykę z dowolnego źródła #15138**
  • Dodano klasę CSS do obrazów pozycji menu: Zapewnia więcej możliwości stylizowania obrazów pozycji menu #16456
  • Tagi: Wybierz kategorię i tagi podczas tworzenia pozycji menu typu Przegld artykułów w kategorii oraz filtruj tagi w module Artykuły - kategorie #16945
  • Menu zaplecza: Twoje moduły meenu mog być oznaczone i wyświetlane w dostępnych językach zaplecza #17215
  • Ulepszony znacznik Meta: Możliwośc dodawania wielu wersji tego samego <meta> znacznika #16583
  • Typ menu Artykuły archiwalne: Teraz można filtrować artykuły archiwalne według kategorii. #15184
  • Dostosowanie menu zaplecza: Utwórz włsne wstępne ustawienia menu, przekształć swoje włsne menu w menu wstępnie skonfigurowane oraz nadpisz układ #16451
  • Nowa opcja filtrowania: Filtrowanie na lisście pozycji menu tylko pozycji menu nadrzędnego #17060
  • Dodatek Przekierowanie: Nowe okno modalne umożliwia dostosowanie ustawień dodatku jednym kliknięciem #16844
  • Obsługa sesji: Dodano do Joomla obsługę sesji za pomocą Redis. 3.8 #15390

** Kliknij na numer zgłoszenia, aby dowiedzieć się więcej o tej funkcji na GitHub.

Dostrzeż główne cechy Joomla! 3.7...

Pola dodatkowe w Joomla 3.7

Pola dodatkowe

Wzbogać jakość swoich treści dzięki polom dodatkowym!

Czy kiedykolwiek chciałeś pokazać odwiedzającym Twoją witrynę dodatkowe atrybuty w artykułach, profilach użytkowników, czy kontaktach? Dzięki polom dodatkowym masz możliwość skorzystania ze zintegrowanego rozwiązania do wyświetlania treści w witrynie.
Jest 15 typów pól dodatkowych, takich jak listy, pola tekstowe, daty... Administrator witryny będzie mógł je tworzyć w artykułach, profilach użytkowników i kontaktach. Podczas edycji artykułu pola ukazują się w osobnej karcie, gdzie mogą zostać uzupełnione. Dzięki grupom pól możliwe jest umieszczanie własnych pól na osobnych kartach. ACL, wielojęzyczność, układy treści i inne opcje mogą zostać dostosowane do twoich potrzeb.
Dzięki dodatkom producenci rozszerzeń są w stanie o wiele łatwiej integrować funkcjonalność własnych pól w swoich komponentach. Efekt będzie taki, jakby całość stanowiła integralną część, zupełnie tak, jak kategorie, tagi czy historia.
Nowa grupa dodatków, „Pola dodatkowe”, pozwala na zdefiniowanie nowych typów własnych pól. Na przykład dodatek Twittera może pokazywać tweety na stronie artykułu w zależności od wybranego hashtagu.

WdrożeniowiecProjektantProgramista
Wielojęzyczność w Joomla 3.7

Witryny wielojęzyczne

Tworzenie i zarządzanie stronami wielojęzycznymi nigdy nie było takie proste!

Łatwiej jest teraz tworzyć strony wielojęzyczne i zarządzać nimi dzięki komponentowi Wielojęzyczność.
Nowy komponent Wielojęzyczność pozwala ci na tłumaczenie treści w jednym interfejsie. Programiści rozszerzeń będą w stanie zintegrować swoje rozszerzenia z tą nową funkcjonalnością.
Istnieje jeszcze jedna zmiana w zarządzania językami - język dla treści jest teraz tworzony automatycznie podczas instalacji nowego pakietu językowego. Musisz jedynie kliknąć „Publikuj”!
A to nie wszystko: możesz edytować przetłumaczone treści po prostu klikając na ikonę języka. Wybierz, edytuj i wyczyść powiązany element na karcie powiązanych elementów w danej pozycji menu ...

WdrożeniowiecProgramista
Poprawiona organizacja pracy w Joomla 3.7

Usprawniona praca

Stwórz pozycję menu i wybrany typ treści w jednym kroku!

Najpierw treść!” to założenie leżące u podstaw naszego Systemu Zarządzania Treścią.
Taka sytuacja wymusza organizację pracy w kilku etapach - tworzenie kategorii i artykułów, a następnie budowanie menu. Następnym krokiem jest łączenie elementów menu z kategoriami i artykułami. Joomla! 3.7 sprawia, że te zadania są prostsze i bardziej intuicyjnie.
Teraz możesz stworzyć “trójcę”: pozycję menu, artykuł i kategorię - wszystkie w jednym kroku, bez przechodzenia między artykułami, kategoriami i projektantem pozycji menu.
Tworząc pozycję menu 'Pojedynczy artykuł' kliknij przycisk 'Tworzenie', stwórz artykuł, zapisz go, a następnie stwórz kategorię ... I tyle!
Możesz w ten sam sposób utworzyć kontakt, doniesienie, czy alias pozycji menu.

Chcesz przetłumaczyć tę stronę docelową? Wystarczy zalogować się tutaj!